Psychopraxis

Pracownia Psychologiczna Psychopraxis specjalizuje się w badaniach psychologicznych w zakresie psychologii transportu i psychologii pracy oraz badań z ustawy „o broni i amunicji”. Powiat wielicki i okolice Krakowa obsługujemy w zakresie badań psychologicznych od 2010 roku. Jesteśmy pracownią psychologiczną znajdującą się najbliżej Wieliczki.

Jesteśmy wpisani do rejestru pracowni psychologicznych prowadzonego przez marszałka województwa małopolskiego pod numerem 69/2010 oraz  na listę pracowni prowadzących badania psychologiczne w służbie medycyny pracy w Małopolskim Ośrodku Medycyny Pracy. Wyróżniamy się profesjonalizmem, elastycznym czasem pracy, dostosowanym do możliwości badanych.  Dbamy o komfort badanego i przyjazną atmosferę podczas badania.

Pracownia posiada na wyposażeniu szereg dodatkowych testów i urządzeń diagnostycznych, co umożliwia wykonanie badań rzetelnie, w wygodnych dla badanego warunkach. Jeśli nie mają Państwo pewności czy wykonamy zlecone nam badania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Tel: 510-37-37-01

Oferujemy korzystne warunki współpracy dla:

– Poradni Medycyny Pracy –

– Ośrodków szkolenia kierowców i doskonalenia zawodowego –

Proponujemy:

– korzystne umowy na realizację badań i konsultacji psychologicznych

– indywidualny tryb przeprowadzania badań

– odroczone terminy płatności

– rabaty cenowe

Więcej informacji pod numerem telefonu: 510-37-37-01